İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan kaynaklarının özünü oluşturan çalışanlarımızın değerini bilerek, öğrenmenin ve gelişmenin bilincinde olan bir organizasyon oluşturmak, kaliteli bir iş ortamı sunarak kariyer olanakları sağlamak, yenilik ve öğrenmeye açık, kendisini bir takımın parçası olarak görebilecek ve insan öz değerlerine bağlı adayları işe almak, şirket değerlerimizin en önemli unsurlarından biri olan çalışan memnuniyetine önem vermek ve bu sayede çalıştığımız sektörde en çok tercih edilen şirket olmak insan kaynakları hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için işe alma, eğitim, kariyer, performans konularında çalışmalar yaparak, çalışanlarımızın memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak insan kaynakları politikamızdır.

İnsan Kaynakları hedeflerimizi gerçekleştirirken politikamıza uygun davranır, DÜRÜSTLÜK, EKİP ÇALIŞMASI, YENİLİKÇİLİK, GELİŞİM prensiplerini çalışma hayatının vazgeçilmezi olarak görür ve uygularız. Çalışanlarımızın da söz konusu prensipleri benimsemelerinin önemine inanırız.
İŞE ALIM PROSEDÜRÜMÜZ

Şirketimizde bulunan açık pozisyonlar için yapılan başvurular belirlediğimiz prosedüre uygun olarak değerlendirilmektedir.  Yapılan başvurular süzgeçten geçirilerek, işe alım için uygun adayları belirler,  seçilen adayları mülakata çağırır, adaylara kişilik testi/envanteri,  yetenek, yabancı dil testleri başta olmak üzere çeşitli testler uygularız. Tüm aşamaların sonunda bilgi, beceri, tecrübe ve kişilik yönünden çalışacağı pozisyona en uygun adayın şirketimizde çalışmasına karar vermekteyiz.

Boş pozisyonlar için çalışma arkadaşları ararken KARIYER.NET ile işbirliği içinde çalışmaktayız. Şirketimiz bünyesindeki açık pozisyonları Kariyer net.ten inceleyebilirsiniz. CV ‘nizi oluşturmak için lütfen www.kariyer.net adresini kullanınız.

Copyright 2011 © ARGEN - Otomotiv Mühendisliği Özel Araç İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Yazılım: Global Medya